ASPERA technology s.r.o.

V roce 2013 při otevření nového skladového a výrobního areálu firmy ASPERA spol. s r.o. zároveň vzniklo výrobní středisko ASPERA technology. Toto výrobní středisko se zabývá především kovovýrobou, práškovým lakováním a hlavní pracovní náplní je zpracování plechu. Zde se jedná o pálení vláknovým laserem, vysekávání (možné jsou prolisy i tvářené závity), ohraňování, ohýbání, svařování metodou MAG i TIG, bodové svařování a montáž včetně balení. Zpracováváme ocelové materiály vč. nerezi i hliníkové plechy. Vláknový laser umožňuje také řezání barevných kovů.

Veškeré výrobky dodáváme včetně materiálu, je však možná spolupráce také z dodaného materiálu zákazníkem. Naprostou samozřejmostí je dodání produktů v požadované povrchové úpravě dle přání zákazníka, včetně měrových protokolů. Vedle této zmíněné činnosti ještě zajištujeme výrobu vlastních produktů.

Od roku 2016 připravujeme vlastní produktovou řadu kovového mobiliáře. V současnosti naše portfolio obsahuje několik typů kuřáckých stolů s integrovaným popelníkem, zajímavé a funkční celokovové odpadkové koše, venkovní kovové lavičky a v neposlední řadě květináče.

V případě Vašeho zájmu lze tuto poptávku projednat osobně, ať již v místě zákazníka nebo v sídle společnosti ASPERA technology. Samozřejmostí je i možná spolupráce při návrhu a vývoji výrobku, případně při optimalizaci stávajícího výrobku s cílem zlepšit jeho užitné vlastnosti, zvýšit kvalitu výrobku, nebo snížit jeho výrobní cenu, tzv. reengineeringu.

Proč spolupracovat s ASPERA technology?

  • Na prvním místě je pro nás důraz na kvalitu, díky tomu jsme schopni splňovat vysoká očekávání našich zákazníků
  • V našem výrobním závodě používáme nejmodernější technologické vybavení
  • Disponujeme vlastním centrálním skladem, díky kterému je vyzvednutí připravených dodávek pohodlné a flexibilní
  • Díky naší poloze v jižních Čechách jsme vhodným partnerem pro české i zahraniční (zejména německé a rakouské) společnosti působící zejména v oblasti strojírenství a elektronického průmyslu, ať už se jedná o výrobní podniky nebo konečné zákazníky
  • Realizujeme výrobu na míru i dodávky finálních výrobků

Ochrana osobních údajů

Vzhledem k námi provozovaným činnostem nakládáme s osobními daty. Vnímáme citlivost vašich dat a plně respektujeme vaše právo na soukromí. Vaše data chráníme a zavazujeme se je jakkoli neposkytovat třetím stranám.Společnost ASPERA, spol. s r.o. zavedla pravidla, jimiž respektuje obecné nařízení o ochraně údajů (EU) 2016/679 – General Data Protection Regulation (dále jen GDPR).

Chráníme Vaše data

Vysoce kvalitní produkty

Tým zkušených profesionálů

Možnost úprav výrobků na míru

Rozsáhlé zkušenosti se zakázkovou kovovýrobou